Kiidetud 13.08.2021

Muidu väga rahul, ainult ehitusloa taotlemise menetlemine veidi venis kohalikus omavalistuses.

Kiidetud 15.06.2021

Olen Energogeni teenusega väga rahul, alati sain kiired vastused. Oli tunda, et projektijuht on asjadega kursis. Suures plaanis hea töö.

Kiidetud 20.05.2021

Suhtlus oli kiire ja jaam töötab kenasti. Ehitajad panid paneele üles paukuva külmakraadiga. Päikesejaam töötab ja näeb ilus välja.

Kiidetud 24.07.2015

Julgen soovitada Energogeni teenust kõigile asjast huvitatutele. Mehed tunnevad asja. Julgustust lepingu sõlmimiseks sain eelnevatest vastustest minu küsimustele, selgitustest ja põhjalikust konsultatsioonist. Lepingu täitmisel sujusid tööd kiiresti ja tõrgeteta. Tänu Energogeni meeste asjatundlikkusele sai tööde käigus kaasajastatud ka olemasolev elamu jaotuskilp. Olen tänulik tehtud töö eest.

Kiidetud 26.07.2015

kõike mida firmalt Energogen ootasin ja soovisin , seda ka sain 100 %.. Aitähh.

Kiidetud 10.08.2015

Oleme jäänud väga rahul teenindusega .

Kiidetud 19.08.2015

Firma tegevus päikesepaneelide paigaldamisel oli kiire, korrektne ja asjatundlik. Firma töötajad olid sõbralikud ja hoolivad. Taolise teeninduse puhul tunned tõeliselt, et “klient on kuningas”. Kõike head teile soovides M.K.

Enno Vaab

Töö kiire ja korralik! Suhtlus kliendiga samuti. Eriti soovin kiita Janarit kes on olnud alati olemas ja vastanud koikidele tekkinud küsimustele.

Ülo Older

Professionaalne müügitöö ja väga hea tehniliste lahenduste pakkumine

Teele Tamme

Firma tegevus päikesepaneelide paigaldamisel oli kiire, korrektne ja asjatundlik. Firma töötajad olid sõbralikud ja hoolivad. Taolise teeninduse puhul tunned tõeliselt, et “klient on kuningas”.