Projekteerimine

Energogeni eesmärgiks on pakkuda tellijale professionaalset taastuvenergiaalast nõustamist ning kvaliteetset projekteerimist.
Üks peamisi väljakutseid hästi toimiva ja kasumliku taastuvenergialahenduse projekteerimisel on vajadus mõista kliendi soove ja eesmärke, mida tahetakse saavutada. Päikesepaneelide süsteemi tasuvusarvutused ja optimaalseima süsteemi leidmine on üks osa meie igapäevatööst, leidmaks toimivad lahendused oma klientidele. Selleks, et kliendid võiksid veenduda meie töö kvaliteedis oleme alati valmis näitama oma eelnevate tööde monitooringu tulemusi ja andma edasi ka varasemate klientide kontakte.

Toetudes oma kogemusele ja meie partnerite kvaliteetsele toodangule suudame pakkuda Teile kvaliteeti, mis hoiab kokku energiakulusid ka aastate pärast. Oleme teostanud nii eramajade, büroo-ja laohoonete, korteriühistute kui ka ühiskondlike hoonete taastuvenergialahendusi.

Energogen aitab Teil

  • projekteerida ja ehitada optimaalse päikesepaneelide süsteemi
  • teostada katuse kandevõime, tuule ja lumekoormuse arvutusi
  • leida sobivaim taastuvenergialahendus ja paigaldusviis
  • hinnata alternatiivenergia mõju energiakuludele
  • liituda võrguettevõttega ja vajadusel olla abiks KOV ehitusloa jt lubade taotlemisel

taastuvenergialahendusMeie jaoks on iga klient tähtis ja meie eesmärgiks on, et kliendi jaoks oleks päikesepaneelide kasutusele võtmine ja võrguga liitmise protsess võimalikult lihtne ja kiire. Tõstmaks kliendi kindlustunnet, oleme oma lepingu maksetingimused vormistanud selliselt, et viimane osamakse tehakse alles pärast seda, kui päikesepaneelide elektripaigaldis on ametlikult võrguga liitunud.

Tutvu ka meie tehtud töödega!