Kinnitusvahendid

Koos päikeseenergia laialdase kasutamisega on kiirelt arenenud ka päikesepaneelide kinnitusvahendite turg, kus pea kõikidele kinnitusvõimalustele on spetsiaalselt välja töötatud lahendused. Meie oleme oma koostööpartneriks valinud Saksa ettevõtte Renusol GmbH, mis tegutseb aastast 1997. Renusoli päikesepaneelide kinnitusvahendid võimaldavad meil paigaldada päikesepaneele erinevatele katusetüüpidele ning maapinnale.

Aastal 2014 läbisid kõik Energogeni töötajad Renusoli koolituse, mis tähendab, et me oleme sertifitseeritud Renusoli toodete paigaldajad ja meie kliendid võivad kindlad olla, et 10-aastane garantii, mida Renusol pakub oma toodetele, kehtib ka kõigile meie paigaldustele.

Renusoliga koostööd tehes on meil hea meel näha, et nad arendavad pidevalt uusi ning kasutajasõbralikumaid kinnitusvahendeid, mis muudavad meie jaoks paigaldamise kiiremaks ning kliendi jaoks odavamaks. Viimase saavutusena võitis Renusol maineka Solar Industry Award 2015 auhinna oma innovatiivse kaks-ühes RS1 kinnitusklambri eest.

Energogen on Renusoli ametlik edasimüüja Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes.

Nende toodetega on võimalik tutvuda võrgukataloogis: