Hübriidinverter / akupangaga

Hübriidinverterid

Päikesejaama hübriidinverteri all mõistetakse võrguühendusega päikesejaama inverterit koos akupangaga.

Päikesejaama hübriidinverter toodab sellise lahenduse puhul päevasel ajal elektrit, mis salvestatakse akudesse.

Päikesepaneelid akuga leivad kasutust peamiselt kahel eesmärgil: kas päevapikendajana ja/või energiaallikana voolukatkestuse korral. Akupaki valikul on oluline eelnevalt teada kasutusel olevate seadmete võimsust ja kui pika aja jooksul nende seadmete töö näiteks voolukatkestuse korral peaks olema tagatud. Täpsema valiku ja konsultatsiooni saamiseks küsige meilt infot juurde.

Akude sobivuse ja suuruste kohta küsi järele meie spetsialistilt või tutvu inverteri tootja kodulehega. Akude toimimise kohta loe täpsemalt siit: LINK.

Meie valikus on Solax, Goodwe, DEYE, Fronius, Huawei jne hübriidinverterid

Tagavara- ehk backup lahendus töötab elektrikatkestuse korral, kindlustamaks oluliste tarbijate töö jätkumise voolukatkestuse korral. Sellise lahenduse paigaldus eeldab ka kliendi elektrikilbis ümberehitust – tarbijate grupeerimist, kus määratakse ära vajalikud seadmed, mis jäävad tööle, sest mitte kogu elektrikilbi tarbijad ei jää tööle voolukatkestuse korral.

Päevapikendaja on üles ehitatud selliselt, et päeval hübriidinverter salvestab energia akudesse ja õhtul päikese loojumisel kasutatakse päeval akudesse salvestatud energiat. Võrgust hakatakse elektrit ostma alles peale oma varude ärakasutamist.

Paikesepaneelid akuga hübriidinverter
Hübriidinverter / päikesepaneelid akuga

Päikesepaneelid akuga

Optimaalsed paneelid