Võrguühenduseta (off-grid)

Off-grid ehk akudega võrguühenduseta päikesejaam

Off-grid päikesejaam on mõeldud ilma püsiva elektriühenduseta suvilatele, maakodudele ja kodudele vajamineva energiavajaduste rahuldamiseks. Erinevalt võrguga seotud päikesejaamadest ei ole võrguvälistel off-grid süsteemidel elektrivõrguga ühendust ja nad peavad tootma kogu teie kodu toiteks vajaliku elektrienergia.

Võrguvälised off-grid päikesejaamad töötavad päikeselisel päeval päikesest toodetud akupangas salvestatud energiast. Teie võrguväline päikesesüsteem peab olema õige suurusega, et see vastaks teie igapäevasele energiavajadusele – see tähendab õige suurusega akupanka ja päikesepaneelide kogust.

Off-grid päikesejaam ja päikesepaneelid

Selleks, et saaksime aidata projekteerida kõige optimaalsemat võrguühenduseta off-grid päikesepaneelidega jaama, on vaja esmalt teada Teie energiavajadust ning milliseid elektriseadmeid kasutatakse või plaanitakse kasutama hakata. Samuti on oluline teada, kui sage on energiavajadus objektil – kas ainult suvekuudel ja nädalavahetustel või aastaringselt või ainult mingil muul kindlal perioodil? Kui objekti kasutatakse ainult suvel, siis piisab toiteks päikesepaneelidest, kuid kui elektriga varustamine on oluline ka talvekuudel, siis oleks vaja süsteemile kindlasti lisada ka generaator. Kogu eelnev informatsioon on vajalik, et hinnata, kui võimast süsteemi ning kui suurt akupanka on mõistlik paigaldada. Alustage seadmete ja nende nimekirja koostamisest ja kui palju võimsust nad kilovattides ööpäevast vajaksid ja kas teile piisab ühefaasilisest süsteemist või vaja on kolmefaasilist off-grid päikesejaama.

Päikesepaneelid maapinnale hübriidinverter

Võrguühenduseta off-grid seadmete ja võimaluste valik on lai – võttes meiega ühendust, aitame leida sobiva süsteemi vastavalt Teie vajadustele. Siin saad tutvuda ka meie juba tehtud töödega.

Off-grid päikesejaam ja päikesepaneelid

Hakka säästma raha ja loodust!