Päikesepaneelid

Päikesepaneelid

Päikesepaneelid aitavad kokku hoida elektrikuludelt või isegi katta kogu igapäevase elektrivajaduse. Teie hoone muutub energiatõhusamaks, tõuseb kinnisvara väärtus ning väheneb ökoloogiline jalajälg. Päikesepaneelidega säästate nii elektri-, võrgutasu kui ka riiklike maksude arvelt ning saate ülejäänud elektri võrku tagasi müüa. Päikeseelektrijaam on tulus ja riskivaba investeering aastakümneteks.

Päikesepaneelid on meie tootevalikus on erineva suuruse ja võimsusega, et leida kliendile just sobiv paneelide paigutus nii katusele, maapinnale või fassaadile. Meie valikus on kvaliteetsed ja tunnustatud tootjate päikesepaneelid, mis tagavad kliendi meelerahu pikaks ajaks. Kui palju ning milliseid päikesepaneele Teil vaja oleks soovitud tulemuse saavutamiseks, võite jätta meie klienditoe soovitada. Nii võite kindel olla, et valik saab kindel ja usaldusväärne. Meil on üle kümne aastane kogemus, kuidas päikesepaneelid kliendi kasuks tööle panna.

Päikesepaneelid
päikesepaneelid maapinnale

“Half-cut” päikesepaneelid

Meie tootevaliku päikesepaneelid tulevad maailma tunnustatud tootjatelt. Põhiliselt Longi Solar, Suntech ning CanadiaSolar.

Optimaalsed lahendused